Pokojna Mileva

Odgovori
Korisnikov avatar
aleksey
Globalni moderator
Postovi: 1008
Pridružio se: 08 Dec 2010, 15:28

Pokojna Mileva

Post od aleksey »

 
Pokojna Mileva rules!

https://twitter.com/#!/pokojnamileva

=)) =)) =))
Don't cry because it is over, smile because it happened.
Korisnikov avatar
branko
Globalni moderator
Postovi: 11417
Pridružio se: 08 Dec 2010, 16:14

Re: Pokojna Mileva

Post od branko »

Slika
Sve naše nevolje dolaze otuda što nismo spremni da umremo od gladi.
Korisnikov avatar
Palma
Postovi: 3582
Pridružio se: 07 Jan 2011, 00:48

Re: Pokojna Mileva

Post od Palma »

Bravo, Aleksey! :ymhug:
Pokojna Mileva je stvarno haos.

EKSKLUZIVNO: Pokojna Mileva progovorila za Nadlanu.com!

Nismo nagađali i proveravali ko je zapravo Pokojna Mileva, jer samo jedno je bitno: ona je zapalila javnost

Mileva može biti bilo ko, a opet je, s druge strane, svako od nas. Nastala je, svačim izazvana, kao prirodni antipod količini besmislenih informacija čiji smo svakodnevni recipijenti. Iako je poručila novinarima da joj se ne obraćaju, Nadlanu.com vam donosi ekskluzivni intervju.

Kako vidite svoje Twitter okruženja i online scenu u Srbiji uopšte?
Zapravo ni nemam vremena da na to obraćam pažnju. Znate kako, ja sam jako zauzeta žena, jer sam deo javnog života ovde. Ja idem na sva veća događanja, iako nema nekog jasnog razloga za moje pojavljivanje. Nešto kao vaša Iva Štrljić. Haos. Ali, ljudi su znatiželjni i vole da znaju o mojim kretanjima, pa ja s vremena na vreme podelim šta mi se dešava. Vidim da mnoge javne ličnosti koriste društvene mreže za svoju promociju, ali im se to obije o glavu ponekad. Evo baš mi od Andrića stigao SMS juče: "Dođe vrijeme kad pametan zašuti, budala progovori, a Mileva odgovori!" Ivica je jako pažljiv, obožavam ga.

Koji nalozi sa Twittera su Vam interesantni za “maltretman”, i zašto?
Nije to maltretman, ja sam samo jedna časna partizanka i volim da znam istinu. A kad nešto ne znam, ja pitam. Evo baš sam se pre neki dan interesovala kod onog vašeg gitariste Dinkića, koliki je kurs evra dole, pošto moja snaja od onih njegovih 'iljadu evra nije imala ni buket karanfila da mi donese.

Na onom svetu ste se sprijateljili sa Vitni i Ejmi. Otkud baš sa njima, a ne Elvisom, na primer? Šta radi Sloba Milošević?
Elvis nije ovde. To ste valjda već shvatili do sad. Da se razumemo, meni ova popularnost nije ništa novo, ja sam i u svojim rodnim Mrčajevcima bila glavna ženska. Bilo je sasvim prirodno da postanemo najbolje drugrice kad su mi stigle Ejmi i Vitni. Njih obožavam i uvek se nađemo jedna drugoj. Sa slobom se sretnem u gradu, ali se privatno ne družimo mnogo. Franjo kaže da je divan čovek sad kad nema Mire. Đinđić ga često zavitlava što je sahranjen u dvorištu kao kanarinac. Znate, oni su ovde veliki prijatelji, ali to i nije za čuđenje s obzirom da su i vaši Tadić i Dačić vrlo prisni. Kad zatreba.

Kako vidite online nastup pojedinih poznatih ličnosti i političara, i smatrate li da su se malo prevarili u samoproceni?
Pa neki se odlično snalaze, a neki i ne baš. Evo na primer ona mala Karleuša-Karić-Tošić-Sledeći vrlo često zaboravi događaje iz ne baš tako davne prošlosti, ali ne mari, tu je baba da je podseti. Ona je sigurno u gužvi i ne može na sve da misli. Mada, neki ljudi nisu za to, zato moje drugarice Vitni i Ejmi ni ne razmišljaju o tome.

U čemu je tajna Milevine popularnosti, tj, kako je objašnjavate?
Da se razumemo, meni ova popularnost nije ništa novo, ja sam i u svojim rodnim Mrčajevcima bila glavna ženska. Mislim da je u pitanju to kako zračite. Evo baš sam prošle nedelje srela na pijaci Harizmu Ivane Jordan i ona se potpuno slaže da je to u pitanju.

Šta biste poručili hejterima i JK?
Pa šta vam pada na pamet, zašto bi mene neko mrzeo? Pa istina se ne mrzi. Moj rad na Twitteru prati čak i Zoran Birtašević, portparol Jelene Karleuše. Jako fin dečkić. Mada, među nama, ja mislim da se on zapravo preziva Mirtašević, ali da mi ne razumemo Jelenu kad kaže..

Šta bih im poručila?
Pa kao i svima – Vidimo se!
Svemu mogu da odolim osim izazovu!
Korisnikov avatar
aleksey
Globalni moderator
Postovi: 1008
Pridružio se: 08 Dec 2010, 15:28

Re: Pokojna Mileva

Post od aleksey »

 
Slika
Don't cry because it is over, smile because it happened.
Korisnikov avatar
Palma
Postovi: 3582
Pridružio se: 07 Jan 2011, 00:48

Re: Pokojna Mileva

Post od Palma »

TVITERAŠICA S ONOGA SVETA SAMO ZA S MEDIA PORTAL:
POKOJNA MILEVA O SVEMU ŠTO STE HTELI DA ZNATE!

Otkako je kročila u virtuelni svet POKOJNA MILEVA napravila je haos! Komentarisala je (i komentariše) "bez dlake na jeziku". Na njenom spisku nema pošteđenih ali i te kako ima imenovanih! Međutim, Mileva kaže da nije ni protiv koga već samo "naglas razmišlja". Za S media portal otkrila je mnogo toga, a dala nam je i ekskluzivnu fotografiju sa proslave Dana mladosti, i napomenula da se fotografija zove "Vitni, Ejmi i ja na afteru kod Joške. Vitni opet istripovala da se zove Bob i obukla smoking. Ejmi se našikala i pala, pa se ne vidi na slici." Za početak nam je otkrila kada je i kako umrla:

- Nerado pričam o tome. Znate, ja sam pali borac i umrla sam boreći se za ono u šta verujem. To svima i preporučujem. Borite se za prave vrednosti jer Isus to sve negde beleži i upisuje vam plusić. Ikica je divan, obožavam ga!

Slika

Čime ste se bavili?
- Bila sam žena iz naroda i pored redovnih kućnih obaveza, povremeno sam radila i kao šnajderka. Tako ponekad sam pokrpila neku bluzu ili sašila kakvu 'aljinu, jer ništa nisam umela da radim. Moglo bi se reći da sam bila nešto poput većine modnih kreatora kod vas.

Kako Vaš partner gleda na to što se družite sa zvezdama koje su sklone porocima?
- Ja sam jedna moderna ženska i moj Toza i ja smo u otvorenoj vezi. Njemu nije bitno gde sam i šta radim, dokle god njega čeka ručak na stolu kad dođe kući. Najbolje drugarice su mi Vitni i Ejmi i to je sasvim prirodno jer sam ja bila prilično popularna i ranije u svom rodnom selu.

Kako ste otkrili Twitter i da li Vam je žao što ga u "Vaše vreme" nije bilo?
- Sasvim slučajno. Tražila sam recepte za turšiju i slučajno pogrešno ukucala i svidelo mi se. Mada, u moje vreme je to bilo mnogo lepše nekako. Ljudi su se ogovarali uživo i to je predivno jer je ogovaranje majka konverzacije.

Kako izgledaju Vaši izlasci?
- Kad Vitni, Ejmi i ja izađemo to je– haos. Idemo svuda! Ejmi se uglavnom našika pa pravi probleme, ali tu smo Vitni i ja da joj se nađemo u neprilici. Puno puta smo joj pomogli kad je upala u nevolju jer je tresla pepeo u Indiru Gandi. Imali smo problema i jednom kad se našikala kod Kardelja i pevala četničke pesme sa Dražom. Haos!

Ko je uporan u želji da postane deo Vaše ekipe?
- Liz Tejlor i Dona Samer. Mi volimo da se družimo sa svima, ali sa Liz je problem jer ona zbog kolica ne može svuda sa nama, a Dona je stigla samo sa onom njenom kičerajskom garderobom sa šljokicama, a bogami, takva s nama ne može na igranke!

Ko vas je vaskrsao?
- Imam puno prijatelja kod vas i oni su me se setili i kad sam bila manje poznata kod vas. Neki od njih sad imaju puno problema zbog mene i vrlo mi je neprijatno zbog toga.

Za koga biste glasali na predsedničkim izborima?
- Kod nas je jednopartijski sistem od kad smo shvatili da su svi isti. Verujem da ćete to i vi uskoro shvatiti.

Kako ste proslavili Dan mladosti?
- Kao i svake godine. Lepo se obučemo, Sloba se maskira u zadihanu pionirku i preda štafetu svom Drugu. Božanstveno. Kasnije smo bili na afteru kod Joške. Ja sam pozajmila divnu haljinu od Gadafija. Crvenu. Da podseća na radost.

Koga zastupate na Twitteru i šta je cena koju bi neko morao da plati da biste ga "zastupali"?
- Ne zastupam nikoga i nisam ni protiv koga. Ja samo naglas razmišljam. Nema cene za koju bih se prodala nekome. Pre neki dan me je baš molila Karijera Dragane Mirković da je malo poguram, ali ja zaista ne znam šta bih tu mogla da učinim.

Kada ćete ostaviti Jelenu Karleušu na miru? Čime vam se zamerila?
- Grešite. Tu devojku sam pominjala koliko i druge muzičare i političare, ali ona je izgleda bar na Twitteru popularna, pa je to dobilo najviše odjeka. Savetovala sam ja i druge muzičare kod vas, kao što je onaj vaš gitarista Dinkić. Čak sam i Dunji Ilić poručila da je Đavo zbunjen time što tvrdi da je šefica podzemlja i da nije čuo za nju. Svi oni vrlo poštuju savete jer sam starija i iskusnija. Dokaz tome je da su me ubrzo posle toga zapratile na Twitteru i Dunja Ilić i Karleušin portparol.

Ko glumi zvezdu u "Vašem svetu"?
- Kod nas se jako dobro zna ko je ko. Jedina prava zvezda je Boža. On je uvek prebukiran sa obavezama i ne stiže mnogo da se druži sa ostalima. On je nešto kao ona vaša mala iz Žitorađe. I on je puno vremena proveo kod kuće.

Kako Vam se dopada naš predstavnik na Eurosongu?
-Ja mislim da je divno što mi imamo stalnog učesnika svake godine na Eurosongu. Znate kako kažu, ne *e*e lep nego uporan. Baš sam juče dobila SMS od Diora: "Svaka čast stilistima, Joksimovićka izgleda kao da ima struk!" Haos.

Da li ste imali dodirnih tačaka sa estradom?
- Kako da ne. Pa ja sam vam ovde jako popularna i idem svuda gde me zovu. Što kažu Vitni i Ejmi, ja bih otišla i na otvaranje koverte! Nešto kao vaša Iva Štrljić.

Ko je bolja drugarica: Ejmi ili Vitni?
- Podjednako. Mada, više sam vremena provela sa Vitni, jer se Ejmi uglavnom našika, padne i zaspi.

Spominjete Ikicu (Isusa) često, da li ste oduvek u raju?
- Ma otkud! U raju je jako dosadno, tamo su samo Boža i Patrijarh Pavle, igraju domine. Mada, i oni se često preobuku u žene i dođu kod nas.

Kome jedva čekate da "pristavite" žito, a kome žito sa šlagom?
- Ovde je toliko lepo da je pripremanje žita radostan trenutak i za mene, ali i za vas. Ruška Jakić nam često svraća, ali je Pera uvek vrati sa kapije jer su pogoni za reciklažu plastike kod vas. Vidimo se!

Da se prisetimo, "Pokojna Mileva" je postala poznata jer je "peckala" mnoge poznate ličnosti na Tviteru. Pogotovo je zadobila pažnju javnosti zbog prozivki upućenih Jeleni Karleuši. Tada su je svi primetili i počeli da je prate. Može se reći da je napravila pravi "bum" na društvenim mrežama. Za nju se sumnjalo da je izvesni Boris Trivan ali bakica je sve porekla. I dalje se ne zna ko je zapravo, ali da sve redom zabavlja, to je jedino bitno i zanimljivo javnosti.
Svemu mogu da odolim osim izazovu!
Odgovori

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju